Pomoc w znalezieniu pracy stałej.

Wystarczy, że aplikujesz na jedną z ofert pracy. Wysyłając nam swoje CV możesz liczyć na dyskrecję oraz bezpieczeństwo swoich danych osobowych. Podczas rekrutacji analizujemy wszystkie aplikacje, a z wybranymi kandydatami umawiamy się na rozmowę kwalifikacyjną.

Szukasz pracy tymczasowej?

Jesteśmy w stanie znaleźć pracę tymczasową dla każdego. Zasięg naszej działalności obejmuje praktycznie cały obszar UE zatem wybór ofert pracy jest urozmaicony pod wieloma względami. Prace tymczasowe zazwyczaj nie są trudne, nie wymagają wysublimowanych umiejętności, czy przygotowania, natomiast dają wymierne korzyści jak wynagrodzenie, czy nabycie odpowiedniego doświadczenia.

Zgłosić się do nas możesz poprzez aplikację do odpowiadającej Ci oferty pracy, bądź kontakt z naszym konsultantem, który całkowicie za darmo wpisze Cię do naszej bazy danych i w chwili znalezienia odpowiedniej oferty pracy skontaktuje się z Tobą. U nas to ty decydujesz ile oraz kiedy pracujesz! Jest ona zatem doskonałym rozwiązaniem dla uczniów szkół średnich, studentów oraz dla tych, którzy już są zatrudnieni ale chcieliby podreperować swój budżet. Osoby sumienne, dobrze pracujące, które współpracują z nami dłuższy czas mogą liczyć na atrakcyjniejsze oferty w przyszłości oraz znaczącą przewagę podczas rekrutacji.

Dbamy o to, żeby pracownik znał swoje prawa oraz obowiązki, dajemy gwarancję terminowej wypłaty. Umowę z nami możesz podpisać w każdym czasie, zgodnie z potrzebą. Również w przypadku znalezienia atrakcyjniejszej oferty pracy, nie będziemy stawali Ci na drodze.

Jeśli jesteś zainteresowany usługą, zadzwoń do nas lub wyślij nam maila.

Praca za granicą

W związku z zasięgiem naszej działalności, jesteśmy w stanie znaleźć Ci pracę za granicą, głównie w Niemczech. Nasze oferty pracy są skierowane zarówno do pracowników wykwalifikowanych, jak i fizycznych.

Praca za granicą w Rainbow Jobs to:

– bezpieczeństwo – wysyłając Cię za granicę dbamy o to, żeby pracodawca był wiarygodny.

– brak opłat – nie pobierzemy od Ciebie żadnych pieniędzy

– ochrona – negocjując z pracodawcą mamy na względzie Twoje bezpieczeństwo oraz prawa.

– opieka na miejscu – Twój osobisty konsultant będzie zawsze do Twojej dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy!

Formularz zgłoszeniowy